Jakie są różnice pomiędzy kamagrą a kamagrą gold?

Już od prawie dwudziesty lat, na rynku znaleźć można wiele rożnego rodzaju leków, dzięki którym mężczyźni mogą poradzić sobie z bardzo problematyczną i wstydliwą dolegliwością, jaką mianowicie jest impotencja. Pierwszym tego typu medykamentem, jaki pojawił się na rynku, była tak zwana niebieska tabletka, a więc Viagra. Aktualnie wiele przeróżnych koncernów farmaceutycznych, posiada właśnie w swojej ofercie rożnego rodzaju specyfiki na problemu z erekcją. Każdy z tych środków różni się od siebie wieloma czynnikami. Posiadają one, między innymi inny skład, różni je siła działania, efekty jakie przynoszą, czas oddziaływania na organizm mężczyzny, odmienny wygląd, jak również różnicą jest cena. Koncern farmaceutyczny, który działa na rynku pod nazwą Ajanta Pharma, jest indyjska firma, która zajmuje się produkowaniem specyfików na wzwód, które można znaleźć na rynku pod nazwą Kamagra.

Kamagra, a Kamagra gold – różnice

Tradycyjna wersja Kamagry ma w swoim składzie rożna ilość składnika aktywnego. Aktualnie na rynku znajdziemy tabletki zawierajace 20 mg, 50 mg oraz 100 mg tego składnika. Natomiast Kamagra gold, to  medykamenty, w których znajduje się jedna i zarazem najsilniejsza dawka substancji aktywnej. Zawsze jest to 100 miligramów tej właśnie substancji. Jeżeli skupiamy się ja różnicach pomiędzy zwykłą wersją Kamagry, a Kamagrą gold, to koniecznie trzeba zwrócić uwagę na fakt, że w składzie kamagry gold znajdziemy dodatkowe substancje, które znacznie intensyfikują działanie tego leku. W związku z tym, w porównaniu tego medykamentu z innymi lekami tej grupy, Kamagra gold zapewnia znacznie intensywniejsze doznania seksualne. Mężczyzna bardziej czuje, że jego penis oddziałuje na ten specyfik i działa jak należy. Lek ten charakteryzuje się tym, że ma naprawdę bardzo silne działanie. Jeżeli zażywany Kamagra gold, to podczas doby nie można wziąć więcej, aniżeli jedną tabletkę. Jeżeli przyjmujemy leki zawierajace niższą dawkę substancji aktywnej, na przykład 20 bądź 50 miligramów, to w takim wypadki możemy pozwolić sobie na zażycie większej dawki. W wypadku Kamagry Gold warto zwrócić uwagę na fakt, że ten właśnie specyfik pomaga mężczyznom pozbyć się problemu z przedwczesnym wytryskiem, co dla każdego mężczyzny jest bardzo wstydliwe i kłopotliwe. Nierzadko problemy na tej płaszczyźnie pozostawiają u mężczyzny uraz psychiczne. Dzięki systematycznemu stosowaniu Kamagry Gold, każdy mężczyzna może raz na zawsze pozbyć się tego właśnie dokuczliwego problemu. Zarówno tradycyjną, jak również ulepszoną wersję tego medykamentu zawsze należy popijać niewielka ilością wody. Wykluczone jest spożywanie alkoholu podczas kuracji Kamagrą, ponieważ w takim wypadku jej skuteczność będzie bardzo niska. Wpływ na działanie może mieć również sok z grejpfruta, którego również nie powinno się zażywać. W wypadku obu tych leków nie powinno się ich zażywać także bezpośrednio po obiedzie, który jest bardzo bogaty w tluszcze, które również mogą spowodować, że na ich skutek lek będzie przynosił gorsze rezultaty.

Kamagra, a Kamagra gold – różnice w cenach

Ceny obu tych specyfików generalnie rzecz biorą nie różnią sie bardzo od siebie. Wszystko zależy od tego, gdzie kupujemy dany medykament oraz na jak dużą ilość decydujemy się przy zakupie. Cena jednej tabletki jest znacznie niższa, jeżeli zdecydujemy się zakupić jednocześnie kilka blistrów.

Kamagra, a Kamagra gold – różnice w działaniu

W związku z tym, że Kamagra Gold zawiera dodatkowe substancje, które intensyfikują działanie leku, to wersja ta przeznaczona jest dla mężczyzn, dla których nie jest wystarczająca klasyczna wersja Kamagry. Oba leki działają po około pół godziny od jego zażycia. W obu tych medykamentami niezbędne jest pobudzenie seksualne u mężczyzny i oba działają przez kilka godzin. Trzeba koniecznie pamiętać o tym, że przed zażyciem leku należy dokładnie zapoznać się z dołączoną ulotką. W wypadku obu tych specyfików, nie powinni albsolutnie ich zażywać mężczyźni mający problem z układem sercowo naczyniowym.

Źródło informacji – https://www.aptekakamagra.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *